Gerbiami pacientai,

kreipiuosi į Jus norėdama atkreipti visų dėmesį, kad šios įstaigos medikams nereikia mokėti pinigų už apžiūrą, konsultaciją, siuntimo išrašymą, nereikia pirkti dovanų, kad gautumėte vienokią ar kitokią paslaugą.

Jei Jūs gerbiami pacientai, įvertindami mediką norite padėkoti už jo nuoširdų ir atsidavusį darbą ligoniui, tad gydytojui parodyta Jūsų šypsena, geras žodis, tvirtas rankos paspaudimas yra geriausia Jūsų padėka ir įvertinimas.

Bet kokią informaciją susijusią su korupcijos pasireiškimu suteiks asmuo atsakingas už korupcijos prevenciją ir kontrolę – bendrosios praktikos slaugytoja Alina Stanevičienė, mob. +37068673965.

Pagarbiai,
VšĮ Viešvilės ambulatorijos vyriausioji gydytoja Laima Balseraitienė

 


VIEŠVILĖS AMBULATORIJAI SUTEIKTAS SKAIDRIOS ASMENS SVEIKATOS PRIEŽIŪROS ĮSTAIGOS VARDAS

statescope

Viešoji įstaiga Viešvilės ambulatorija 2020 m. spalio 16 d. raštu kreipėsi į Jurbarko rajono savivaldybės administraciją dėl Skaidrios asmens sveikatos priežiūros įstaigos vardo suteikimo įvertinimo. Administracijos direktoriaus įsakymu sudarytai komisijai, kuriai vadovavo Teisės ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėjo pavaduotoja Laima Keraitė,  buvo pavesta atlikti Viešvilės ambulatorijos, kurios savininkė yra savivaldybė, vertinimą. Jo metu buvo nustatomas įstaigos korupcijos indeksas ir atitiktis Skaidrios asmens sveikatos priežiūros įstaigos vardo suteikimo kriterijams.

Atlikusi vertinimą, komisija nustatė, kad viešoji įstaiga Viešvilės ambulatorija atitinka Skaidrios asmens sveikatos priežiūros įstaigos vardą (iš viso surinkta 116 balų).  2020 m. lapkričio 4 d. Savivaldybės administracijos  įsakymu Viešvilės ambulatorijai suteiktas Skaidrios asmens sveikatos priežiūros įstaigos vardas.

Pagal sveikatos apsaugos ministro patvirtintą Skaidrios asmens sveikatos priežiūros įstaigos vardo suteikimo tvarkos aprašą Asmens sveikatos priežiūros įstaigos dėl šio vardo suteikimo vertinamos kas penkerius metus.

 


 

 

 

  Sitemap  English

Registratūra: (8 447) 49 334

registracijos mygtukas

Darbo laikas

bg.work time  Pirmadienis 8.00 - 16.00
bg.work time  Antradienis 8.00 - 16.00
bg.work time  Trečiadienis 8.00 - 16.00
bg.work time  Ketvirtadienis 8.00 - 16.00
bg.work time  Penktadienis 8.00 - 16.00
bg.notwork time  Šeštadienis NEDIRBAME
bg.notwork time  Sekmadienis NEDIRBAME

Odontologinės pagalbos paslaugos ne darbo metu, poilsio ir švenčių dienomis, pirmoji pagalba ūmiais atvejais (nuskausminant) teikiama viešojoje įstaigoje Jurbarko ligoninės Priėmimo-skubios pagalbos skyriuje. Jei reikalinga odontologo-chirurgo konsultacija, pacientas nukreipiamas į viešosios įstaigos Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninę Kauno klinikas.

Pasitikrink savo draustumą

 

Pasitikrink savo draustumą

Esveikata.lt

Skubi pagalba 112